Alüminyum Kutu Harf

Zemin farklı malzemelerle hazırlanabilir ve zemin üzerine Alüminyum kutu harfler montaj edilir. Alüminyum kutu harflerin en önemli özellikleri ral koduna göre renklerle boyanabilmesidir. İsterseniz logonuz, isterseniz sadece harf olarak tabela yaptırabilirsiniz.

Fileli Krom Kutu Harf

Ana gövde paslanmazdan yapılarak iç kısım plexi ile doldurulur ve ışığın çok daha etkin bir şekilde ortaya çıkması sağlanır.

Pleksi Kutu Harf

Standart olarak 3 mm pleksi malzeme kullanılmaktadır. Yan bantların yükseklikleri isteğe göre ayarlanabilmektedir. Zemin farklı malzemelerle hazırlanabilir ve zemin üzerine Pleksi kutu harfler montaj edilir. İsteğe bağlı olarak led ışıklı imal edilebilir.

Forex – Dekota Tabela

Yapı gereği iç mekanlara daha fazla uygunluk sağlayan malzemeyi içerdiğinden genellikle iç mekanlarda kullanımı tercih edilirken, nadir de olsa dış mekanlara isteğe bağlı uygulanabilmektedir. 1mm’den 30mm ’ye varan kalınlık alternatifine sahiptir.

Kompozit Oyma

Logo veya yazıların oyma tekniği kullanılarak şekil verilmesi işlemidir. Yani yazıların kenarlarından tabelanın iç kısmına doğru çukurlaştırılarak belirgin hale getirilmesidir.

Vinil Germe Tabela

Işıklı ve ışıksız olarak imal edilen, ekonomik tabela çeşidir. Vinil üzerine dijital baskı yapıldıktan sonra demir karkasa veya ışıklı kasaya gerdirme işlemi yapılarak imal edilir. Vinil Germe Tabela ekeonomik ürün arayanlar için idealdir.

Strafor Harf Tabela

Strafor Kutu Harf, yoğunlaştırılmış köpüğün işlenmesi ile yapılan tabelalardır. İstenilen ebatta ve istenilen renkte yapılabileceği gibi, sim kullanılabilir.

Polikarbon Tabela

Tabela çeşileri arasında fiyatının uygun olması sebebi ile en çok kullanılan tabela modelidir. Polikarbon Tabela, Işıklı ve ışıksız olarak iki şekilde de kullanılabilir. Polikarbon malzeme üzerine dijital baskı veya folyo kesim yazı olarak kullanılabilir.

Lamplex

Eva köpük üzeri pleksi olan lampleks; kabartma harf, serigrafi, reklam tabela zemini, sergi ve stand panoları, yönlendirme levhaları, iç ve dış mekan dekor uygulamalarında kullanılır.

Vakumlu Pleksi Harf

Pleksi vakum şişirme özel kalıp yapılarak istenilen şekiller verilebilmektedir. Zemin farklı malzemelerle hazırlanabilir ve zemin üzerine Pleksi kutu harfler montaj edilir. İsteğe bağlı olarak led ışıklı imal edilebilir.

Yönlendirme Tabelası

Yönlendirme tabelaları kamuların ortak kullanım noktalarında parklar ve iş merkezleri gibi bir çok yerde kullanılan adı gibi yön vermek amaçlı yaptırımlardır. Alüminyum ,vinil olabileceği gibi polikarbon gibi çeşitli malzemeler kullanılabilir.

Ofis Kapı Tabelası

Paslanmaz krom, akrilik pleksi, cam, ahşap vb. malzemelere istenilen ebatlarda logo ve yazılarınız kullanılır. İsteğe göre led ışıklı olarak imal edilebilir.

Totem – Pilon Tabela

Görsel açıdan oldukça büyük ve yüksek olabilme imkânlarımda bulunduğu için varlığını fark edebilme özellikleri yer almaktadır. Dijital baskı uygulaması kullanılarak istenilen boyutlarda hazırlanabilen tabelalar ayrıca bir de renklendirme özelliklerine de sahiptir.

RGB Led Tabela

RGB Full Color (Renkli) Tabelalarımız ile istediğiniz zaman istediğiniz video’yu oynatabilir, Sınırsız Resim – Yazı ve Animasyonlar yükleyebilirsiniz. Her mekan (İç Mekan & Dış Mekan) için uygundur.

Led Tabela

Kırmızı, Yeşil, Beyaz renklerde tek ve çift taraflı olarak istediğiniz zaman istediğiniz yazı ve şekilleri oynatabilir. Her mekan (İç Mekan & Dış Mekan) için uygundur.