Ajanda

Mekanizmalı Ajandalar · Tarihli Ajandalar · Tarihsiz Ajandalar..Ajandaların ebatları, sayfa tasarımları ve günlük ajanda haftalık ajanda gibi özelliklerine göre bir çok çeşidi vardır. Ebat olarak en çok tutulan akandalar 17×24, 14×20, 9×14, 20×28 ebatlarıdır. İç baskıları düz çizgili ve kareli teknik ajanda olarak tasarlanmaktadır.

Kalem

Logo ve bilgilerinizle firmanızın tanıtımını yapabileceğiniz rengarenk, çeşit çeşit kalemler en çok tercih edilen promosyon ürünlerindendir.

USB Bellek

Promosyon USB Bellek – flash bellek olarak adlandırdığımız promosyon ürünü farklı tasarım ve modellerde olup, renk ve özellik olarak farklı seçeneklerde de olabilir. Logo ve bilgilerinizle firmanızın tanıtımını yapabilirsiniz.

Power Bank

Seçmiş olduğunuz promosyon power bank üzerine, ürüne zarar vermeden amblem basımı istediğiniz büyüklükte yapılır. Firma sizin seçtiğiniz renkte ve büyüklükte yazı ile firmanızın adını yazar. Vermiş olduğunuz promosyon ürünleri ile hem siz hem de müşteriniz karlı çıkar. Sizin firmanızın reklamı yapılmış olacaktır. Müşteriniz de almış olduğu ürünün ya da hizmetin yanında yeni bir ürüne sahip olacaktır. Üstelik bu ürün her yerde rahatlıkla kullanabileceği avantajlı üründür. Akıllı telefonun şarj sorununu promosyon power bank ile çözecektir. Gittiği her yere sizin firmanızın adını taşıyacaktır.

Bardak Altlığı

Uzun süreli kullanımı ve sürekli göz önünde olması sebebiyle bardak altlıkları, uygun bütçeli promosyon ürünlerinin başında gelmektedir. Değişik şekil ve ölçülerde bardak altlığı yaptırarak müşterilerinize, sürekli kullanabilecekleri bir promosyon ürünü sunabilirsiniz. Ahşap bardak altı, mantar taban bardak altı, nova, eva veya kauçuk taban bardak altı, taş bardak altı olarak çeşitlendirilmektedir.

Küp Bloknot

Tüm ofislerin vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri olan küçük küp bloknot, firmalar için eşsiz bir tanıtım materyalidir. Küp bloknot, elden ele hızlı dolaşımı, sürekli büroda göz önünde olması ve uygun maliyeti nedeniyle tercih edilen promosyon ürünleri arasında yer almaktadır.

Mouse Pad

Promosyon mousepad istenilen ebat ve özelliklerde kauçuk, bileklikli, bez mousepad ve kaymaz taban olarak üretimi yapılmaktadır.

Kupa Baskı

Hem iyi bir hediye hemde müşteri odaklı bir çalışma olan porselen kupalar tercihlerinizin arasında ilk sıralarda olması gereken promosyon ürünlerindendir.

Anahtarlık

Şirketinize özel baskılı ve ekonomik fiyatlarla birçok promosyon anahtarlık, puf, plastik, 3d, resimli, kauçuk, lateks çeşitleriyle.

Takvim

Promosyon takvim çeşitleri olarak talep edilen ürünleri; takoz, gemici, piramit takvimler, masa takvimleri ve duvar takvimleri olarak sınıflandırabiliriz.

Duvar Saati

Firmanızı logosunu ofset veya dijital baskıyla saat kadranına ister tek renk ister 4 renk olarak baskı yapılır. Müşterilerinize yıllarca duvarlarında asılması için verilebilecek en güzel promosyon ürünlerindendir.

Oto Kokusu

Oto kokusu, araç kokusu, araba kokusu, asma koku, ipli koku olarak bilinen oto kokuları, sektör ayrımı yapmayan her türlü sektöre hitap eden güzel bir promosyon ürünüdür.

T-shirt Baskı

Promosyon tişört özellikle açık hava organizasyonlarında, firmaların personel giyim ihtiyaçlarında ve özel günlerin vazgeçilmez ürünleridir. Transfer baskı, serigrafi baskı, dijital transfer baskı ve tampon baskı yöntemi kullanılabilmektedir. Ancak istenildiğinde nakış kullanılmaktadır.

Şapka Baskı

Promosyon şapka ürünleri de baskı yapılabilir özelliğe sahiptir. Özellikle fuarlarda ve seçimlerde şapka oldukça sık kullanılmaktadır. Bir çok şapka çeşidi üretilebilmektedir. Seçilen şapkaların üzerine yapılan baskı çalışması ile sloganınızı ve kurumunuzu tanıtabilirsiniz. Şapkalar ayrıca herkes tarafından kullanılabilen bir üründür. Bu sayede geniş bir kitlenin kurumunuzun logosunun basılı olduğu şapkaları kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Masa Setleri

Masa üzerinde bloknottan kaleme tüm ihtiyaçları karşılayabilen komplike bir set olduğundan kullanım olarak da oldukça ergonomik olmakta ve herkesin severek kullandığı ve tercih ettiği setler olmaktadırlar. Masa düzeni açısından oldukça etkileyici ve düzen sahibi olan bu setler geniş bir çeşit üzerinden sizlere sunulmaktadır.