Bannerlar

Roll up, x stand, quick banner…. Fuar alanlarında, mağazalarda, ofislerde vb. gibi alanlarda kullanılabilir.

Panolar

Ayaklı poster panosu, ilan panosu, kaldırım panosu, menü bilgilendirme panosu…

Bayraklar

Tanıtım yapmak istediğiniz her alanda tercih edebilirsiniz. Reklam, kampanya, duyuru, fuar organizasyonlarında, kapı önü süslemelerinde, açılışlarda iç ve dış mekanlarda kullanılabilir.

Çerçeveler

Açılır kapanır şipşak çerçevesi sayesinde reklamlarınızı istediğiniz zaman çıkarabilir yada değiştirebilirsiniz. Yazı alanına firma logonuzu, park yapılmaz işareti vb. istediğiniz hertürlü yazı yazılabilir

Broşürlük ve Föylükler

Broşürlerinizin, duyurularınızın ve föylerinizin doğru sergilenmesini sağlar. Tanıtım föylerinizin masaüstünde, duvarda ya da ayak üstü geçiş alanlarında ,müşterinin kolay görebileceği ve erişebileceği, broşürlerinizi korurken görünmesini engellemeyen, berrak, şeffaf, şık bir görünüm elde edersiniz.

Dubalar

Reklam dubaları çift taraflı reklam alanıyla reklam ihtiyaçlarına cevap verir. Yollarda ve caddelerde, işyeri önlerinde farklı amaçlarla kullanılabilir . Teknik özellikleri ve boyutlarına göre çeşitli kullanım alanları vardır.

Tanıtım Standları

Tanıtım Standı farklı materyalden üretilmiş geniş kullanım alanlarına sahip ve marketlerde, mağaza önlerinde, ürün tanıtımlarında ve promosyon olarak kullanabilen tanıtım standlarıdır. Tanıtım standlarının plastik, alüminyum ve ahşaptan üretilmiş modelleri bulunmaktadır.